ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
KeremUlaş
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
529
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
4 Saat 27 Dakika önce
Toplam Mesaj:
362 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
12 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
1

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kerem Ulaş
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kerem Ulaş

SON 10 MESAJI

Ücreti Karşılığı Tasarım Yaptırmak İstiyorum
[QUOTE=merlin1123]Özel mesajdan bana iletişim bilgilerini atar mısın wp üzerinden konuşalım yardımcı olmak isterim

Önemli olan nasıl bir tasarım talep ettiğin ve malzemelerin bunları konuşalım. [/QUOTE]

Merhaba , nerede oturuyorsunuz ? Ben İstanbul Büyükçekmece deyim .
[QUOTE=tafocan]Merhaba @raven_aquascape instagramdan kendisine ulaşın .yaptıklarına bir bakın dünya çapında iyi işlere imza atıyor. @bendeniztayfun yönlendirdi derseniz yardımcı olur inş.[/QUOTE]

Çok teşekkür ederim
[QUOTE=GhostKoi]

Başkasına tasarım için para verip yaptıracağınız akvaryum hiçbir zaman size ait olmayacak. Ünlü bir ressamın imzalı tablosunu satın alıp duvarınıza asmak gibi bir şey. En iyisi iyisiyle kötüsüyle kendiniz yapmanız.[/QUOTE]

Şimdiye kadar hep kendim yaptım hocam [:)]hep kötüsü oldu , birazda iyisi olmasın mı
[QUOTE=UKSTUDIO]Yine size yakın ve iyi tasarımlar yapan tanıdık ve tecrübeli bir petshop olarak önerebileceğim
Cikletist var ama müsat bir zaman bulabilirsek bende yardımcı olmaya çalışırım, bu arada ben akvaryum kuracak olsam tasarımını kendim yapmak isterdim çünkü en zevkli ve huzur veren kısımlarından birtanesi bence.
Bu parçalara para verip birde başkasına dizayn ettirmek istemezdim.[:)]
[/QUOTE]

Hocam 10 yılda bir çok kez akvaryumu bozup baştan tasarlamaya çalıştım ama hiç biri içime sinmedi . İlla para vermem lazım sanırım içime sinmesi için [:)]
[QUOTE=mutlubaba]Kimseyi bulamazsan ortak bir müsait zamanda yardımcı olabilirim
profosyonel değilim eldeki malzemeyi görüp ona göre bir tasarımda karar alabiliriz
bitki takviyesi ile finali görürüz
profosyonel isterim dersen instagramda sayfasını görürsün adistaquaspace ve aquarubyi_ var
anadolu yakasındalar buralarla görüşmeni öneririm
[/QUOTE]

Merhaba Hocam ,
Uzun yıllardır bende hobiciyim , elimde bol miktarda kök ve malzeme var fakat o tasarım gözü sanırım Allah vergisi . Ki bende yok . Bir çok kere örnek video ve resimlere bakarak birşeyler çıkarmaya çalıştım ama sonuç hiç bir zaman içime sinmedi.
Şimdi hem çok uğraşacak zamanım yok hemde bir değişiklik zamanı geldiği için tasarım yaptırmak istiyorum .
Tasarım firmaları mutlaka çok iyi işler çıkarıyordur fakat o kadar paraya da bu iş malolsun istemiyorum . Mutlaka çok daha uyguna benim akvaryumumu şimdiki halinden çok daha iyi hale getirebilecek hobici arkadaşlar vardır .
Müsait zamanınızda tabiki sizi de ağırlamak isterim
Herkese Merhaba,
180 cm lik Discus akvaryumumum için ücreti karşılığı tasarım konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar bana mesaj üzerinden ulaşabilir mi
Akvaryum İstanbul Büyükçekmece de .
Gerekecek taş -kök gibi malzemelerden elimde bolca var , yapılacak tasarıma göre yeni malzemede alınabilir .
Çöpçü Üretmek
Yavruları koyduğunuz küçük kapta su değişimi yapıyor musunuz?
Pleco Kingdom - Vatoz Krallığı
Bu arada İstanbul ve çevresinde özel tür vatoz - Corydoras satışı yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir mi
Yavru Plati
Acil küçük bir pipo filtre edinin , bu hali ile su çabuk bozulacak ve yavruları kaybedeceksiniz .
Pipo filtre aynı zamanda suya oksijen verecektir.
Kullanmadığınız takdirde balıkları ya oksijensizlikten yada kötü su şartlarından kaybedeceksiniz
Pleco Kingdom - Vatoz Krallığı
[QUOTE=Carcharodon]Güzel bir kurulum, tebrik ederim. Hangi türler var? Galiba L104, L201, L144 longfin, L052, L191/L418?, L146 (veya L187b/başka bir Chaetostoma?) ve L333 gördüm.

Ben de bir süredir L257 arıyorum. Elimde tek bir dişi var, 4-5 tane daha alıp üretebilir miyim diye. [/QUOTE]

Merhaba , çok tür var …. Bir kısmının tür adını bile hatırlamıyorum.
Soldaki kökün içinde muhtemelen 30 kadar daha vatoz vardır .Bazı türler daha utangaç , ayda yılda bir görüyorum .

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.