ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Emirrztrk
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
203
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Saat 5 Dakika önce
Toplam Mesaj:
390 [0.40 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
31 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Emir Öztürk
Doğum Tarihi:
11 Ocak 2002
İl:
Istanbul
Meslek:
Serbest
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[IMG]https://hlkiurt3.rocketcdn.com/news/4f993018c5ed4c33b5c94f355720d18a.jpeg[/IMG] Emir Öztürk

SON 10 MESAJI

Japon Balığının Kuyruğunda Kanlanma
Bunun sebebi çoğu zaman su koşulları.
Isıtıcı Konumu
Uzun vadede kafa motorunun yanına koymamak daha iyi gibi.
Balkona Akvaryum Boydan Boya
Yosun problemi hakkında bir çözümünüz var mı? Sürekli olarak gün ışığı alacak akvaryum.
Dophin H800 Askı Filtre
[QUOTE=Hidro Dinamik]
O şekilde filtre sık temizlik gerektirir.

Suyun filtreye girişinden, filtreye çıkışına doğru kalın gözenekli malzemeden ince gözenekliye doğru dizmelisiniz. Yani elyaf suyun akvaryuma döküleceği yerde olmalı.

Bu sayede malzemeler eşit miktarda kirlenir sık temizlik yapmak zorunda kalmazsınız.[/QUOTE]

Doğru olduğunu düşünmüyorum. Suyu önce elyaf gördüğü zaman haftada bir kere elyafı temizleyerek işi çözersiniz fakat elyafı sona koyarsanız tamamen tüm malzemeleri temizlemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca bakteri tutacak malzemeleri temizlediğiniz zaman kültüre zarar veriyorsunuz. Dış filtre dizilimi askı filtreler için geçerli değildir.
Dophin H800 Askı Filtre
Suyun giriş kısmına elyaf geriye kalan kısma bakteri tutacak kaliteli bir malzeme koyarsanız yeterli olur.
Vatoz Lepistesi Mi Yedi !
Vatoz balık öldürmez.
Papağan Ciklet
Azot döngüsünü hızlıca halledin. Zemindeki kalsiyum kumu değil diye umuyorum. Işığı günde bir kaç saatten fazla açmayın balıklar adapte olana kadar.
En Az Maliyetle Kurulabilecek Tuzlu Su Akvaryumu
Merhaba https://www.akvaryum.com/Forum/tuzlu_su_kurulum_maliyeti_k1000293.asp benim yaptığım kurulumda çıkan maliyet bu.
Blackwater Betta Tank
[QUOTE=isssmailak]Şık güzel bir tank olmuş tebrik ederim. Şu yuvarlak geniş yapraklı bitkiyi çok beğendim ismi nedir acaba?[/QUOTE]
Hydrocotyle Leucocephala

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.