ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Bettamtailung
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
55
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Eylül 2024 10:51
Toplam Mesaj:
190 [0.91 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
149 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Tunahan Akkaya
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Kütahya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Tai Lung Kalipsu Strange

SON 10 MESAJI

Beta Bakımı
[QUOTE=AcemiBetacı]

Hocam önerebileceğiniz yemler nelerdir?[/QUOTE][QUOTE=AcemiBetacı]

Hocam önerebileceğiniz yemler nelerdir?[/QUOTE]
Ben
Tropical pro defence size s
Tropical softline American size s
artakua betta
Reeflowers betta
kullanıyorum
Beta Suyun Üstünde Köpük Yapıyor
[QUOTE=Adaseker]O zaman yanına dişimi almam gerek[/QUOTE] Dişi ve erkek beta birlikte yaşamaz köpük dizmesi yuvayı sevdiği anlamına gelir betala çok fazla yavru verir hepsine tek tek bakcak yeriniz yoksa yapmayın
Beta Bakımı
[QUOTE=AcemiBetacı]Hocalarım selamlar, beta balığımın daha büyük ve gösterişli gözükmesi için neler yapmalıyım? Canlı yem, su kalitesi, sıcaklık vs vs.
(Şuan sadece kuru yem veriyorum.)[/QUOTE] Hocam kaliteli ve çeşitli kuru yem kullanın arada sırada canlı yem vermenin faydası var suyun ph ı kesinlikle 7 nin altında olsun cattappa kullanırsanız faydası çok olur su sıcaklığı 26-28 arası olursa iyi olur akvaryumun fotorafını atarsanız daha detaylı yardım ederiz
Beta Yem Yemiyor.
[QUOTE=AcemiBetacı]Beta balığımı bugün aldım. Yem attım yemedi acaba yeni yere geldiği için sendrom fln mı yaşıyor ne yapmalıyım?[/QUOTE]
Fotoğraf atarmısınız
Beta Balığım Değişik Davranıyor
Çeşme suyundan oldu büyük ihtimalle ph ı 7 nin altında bir su kullanmanızı öneriyorum
Betta Balığı Akvaryum
[QUOTE=HayriBeta][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/249761/270820241251251.jpg[/IMG]
Arkadaşlar merhabalar az önce akvaryumuma bitkilerimi yerleştirdim bu şekilde oldu sizce olmuş mu ? Sağdaki boş kısma mağarasını koyacağım yarın gelecek akvaryum güzel mi ?[/QUOTE]
Plastik süsleri çıkartmanızı öneririm suya salınım yapıp suyun değerlerini bozar bide cattappa atarsanız suya betanız için çok iyi olur
Betta Akvaryumum Görüşlerinizi Merak Ediyorum
Ölçüler:15 lt
Canlı Türleri:Betta
Bitki Türleri:Eloda Marimo Moss
Tankın Yaşı: 1 ay
Filtrasyon ve Işıklandırma: Led ışık
Tasarım ve Dekorasyon: Hagen kum mangrow kökü çömlek [IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/243052/260820242016081.jpg[/IMG]
Halfmoon Betta Kuyruk Erimesi
[QUOTE=Damy97][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/248820/020820242057251.jpg[/IMG]
Betamı gördüğünüz üzere fanusa aldım. Henüz sera baktopur edinemedim elimde bactofish vardi onu kullandım. Yarı dinlenmiş su yarı akvaryumun suyundan ekledim ve 3 damla da bactofish var suan suyun içinde. Hareketlerinde ve iştahında bir sorun yok şükür. Her gün yarı su değişimi ve bir damla daha bactofish kullanarak 3 gün karantina uygulamayı deneyeceğim. Başka önerileriniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim[/QUOTE][QUOTE=Damy97][IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/248820/020820242057251.jpg[/IMG]
Betamı gördüğünüz üzere fanusa aldım. Henüz sera baktopur edinemedim elimde bactofish vardi onu kullandım. Yarı dinlenmiş su yarı akvaryumun suyundan ekledim ve 3 damla da bactofish var suan suyun içinde. Hareketlerinde ve iştahında bir sorun yok şükür. Her gün yarı su değişimi ve bir damla daha bactofish kullanarak 3 gün karantina uygulamayı deneyeceğim. Başka önerileriniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim[/QUOTE]
güncel durum ne
Bir Betta Akvaryumu Kurmak İstiyorum?
[QUOTE=Mehmet emin]
Hocam catsppa suyu yumuşatır zaten ama izlediğim bir videoda kaynatıp koyabilirsiniz diyordu eğer yaprak görünümünden hoşlwnmıyorsanız[/QUOTE]
özelliği gider o zaman
Bir Betta Akvaryumu Kurmak İstiyorum?
[QUOTE=AlpereNl]

Sarı su hakkında bilgim yok hocam, nasıl yapabilirim?
Bir de hangi kumu kullandınız, hagen siyah kum Betta lar için uygun mudur? Onu düşünüyordum.[/QUOTE]
uygundur sarı suyu ise direk cattappa yaprağını yıkyıp suya atın böylece ph yavaşca değişecek beta bu durumdan kötü etkilenmeyecek kaynatmanızı önermem

[QUOTE=Mehmet emin]
Hocan suyu sertleştirmesin yeter 3 tane farklı kum kullanmıştım hepsşnden ayrı tepecikler ve habitatlar gibi hagende iyidir sarı su da catappa yaprağını kaynatıp kaynayan suyu soputup akvaryuma koyuyorsunuz[/QUOTE]
betalar yumuşak su sever hocam bi yanlışlık olmuş sanırım [EDIT]ArifhbsAquatics,2024-08-06 14:05:41[/EDIT]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.