ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
dewilfree
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Eylül 2011 01:01
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Özgür ATALAR
Doğum Tarihi:
10 Ocak 1982
İl:
Balikesir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Özgür --->

SON 5 MESAJI

Önerilerinizi bekliyorum..
Onurcum teşvik ederek almama yardımcı olduğun ürünü dün akşam bağladık ben içmek içinde filtre eklentisi yaptırmıştım mükemmel içme suyum oldu. Ayrıca reef için aldığım su değerlerimde
ec-ppm = 0
ph: 6.85 - 7.40 arası değişken mükemmel değerler elde ettim.
Allah senden razı olsun kardeşim beni bu su derdinden krtardın.
Birde 22kg coral pro aldım ekleyip suyumu yavaş yavaş değiştirmeye başlayacağım.
Testleri şu andaki akvaryum suyumda yaptım cihaz ölçemiyor ppm mesela 2000 yazıp yanıp sönüyor devamlı bu balıklar böyle bi suya nasıl yaşadılarki bunca zamandır :D
http://www.eko************ (adresi gizledim) 
şu ürüne bakarmısın onur işimi görürmü yada senin önerebileceğin 200-300 arası bi ürüb önerirmisin ? 315 lt akvaryumum var taşı kumu hariç dewilfree2011-07-16 13:45:28
Kutu şeklinde herşeyi içinde olanları var 8lt tankı falan işyerimde kapı arkasında derinliği 25 cm olan bi yerim var olursa tam oturacak oraya onlardan alsam nasıl olur Onur ?

Aqualine ın 150lt/gün ro cihazı var pompalı ve pompasız hangisini almalıyım? işimi görürmü acaba..

Hepinize selamlar arkadaşlar. 100x45x70(h) yükseklikteki tankımı restore ederek daha bi kapsamlı başlamayı düşündüm.kumu değiştirdim coral feef canlı aragonit kum koydum 9kg. kayalarla ilgili bi sıkıntım yoktu ama su dışında karton üzerinde beklettim onları resimdeki gibi 1 gün beklediler. canlılıklarını yitirdiklerini düşünüyorum. Aydınlatma sistemim şuanda resimdeki gibi ama siparişlerini verdim 2 adet 150w metal halide balaslarını falan aldım lamba olarak fishstreetten koyu mavi olanlardan aldım bide elimde 3 actinic 3 daylight oddsee marka t5 var onları kapağa monte etmeyi düşünüyorum timerli sistemle 1 kutu rowa var elimde onunda yarısını dış filtrenin içine koymamı söyledi akvaryumcum yosun sorunum için. Elimde seranın tatlı sudan kalma testi ve marin control tuz ölçerim var suyun değerlerini bilmiyorum fosfattıır odur budur dalga motorlarımıda görüyorsunuz kaliteli birşeyler yapmak istiyorum. ilk anda yumuşak mercan ileri doğruda sert mercan düşünüyorum. düşüncelerinizi önerilerinizi, almam gerekenleri eksiklerimi yazarsanız çok memnun olurum. resimler aşağıda teşekkürler şimdiden hepinize..

elimdeki testleride resimledim. bana fosfat nitrat falan olayları ile ilgili birtakım test olayları için ölçüm cihazları gerekiyor. su kalitemin düşmesini istemiyorum lamba resimlerimde aşağıda sanırım ledlerden olacak kum üzerinde kahverengi yosunlaşmalar olmaya başladı rowa yı bu gün eklemeyi düşünüyorum. su olarak yakın bi yerde içme suyu olarak arıtılmış bi yerden alıp getiriyorum bekletmeden eklemiyorum tabi. bi test vardı damlatarak sarıdan yeşile ve maviye geçene kadar damlatılıyordu onu yaptım 6 damlada dönmüştü bir kaç gün önce. ayrıca bir sitede 480tl ye vortech mmp10 var yeterli gelirmi bana yoksa diğer akıntı motorlarıyla desteklemek istermi yada almışken mp40 olanını mı almak gerekir bilemiyorum..
 Ve resimler...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.